top of page

KARGO-TESLİMAT

Siparişleriniz, 10 iş günü içerisinde kargoya verilir. Farklı bir durum söz konusu olduğunda tarafınıza e-posta veya telefon ile bilgi verilecektir.

 

Kargo teslimatının ardından e-posta adresinize kargo bilgileriniz gönderilir. E-posta’da gönderilen bağlantıya tıklayıp kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. 

 

LUGO GALLERY, tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktadır. Türkiye içi gönderilerde ücretsiz kargo kampanyası sunulmaktadır. Türkiye dışı gönderilerde ürünün ağırlığı, paket ebatları, gönderi adresi gibi değişkenler kargo fiyatını belirlemektedir.

İADE & DEĞİŞİM

Satın aldığınız ürünü, teslim aldığınız tarihi takip eden 14(ondört) gün içerisinde iade edebilir veya farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.

 

İade edilecek/değişim yapılacak ürün kullanılmamış, eksiksiz, hasarsız ve orijinal ambalajı bozulmamış halde, fatura aslı ile birlikte tarafımıza iletilmedir. Faturası olmayan ürünler iade kabul edilememektedir. Tüzel kişiler tarafından yapılacak iade ve değişimler için, iade faturası düzenlenmeli ve tarafımıza ürün ile birlikte iletilmelidir. (Faturanın üzerinde iade faturası olduğu mutlaka belirtilmelidir.) Faturası tüzel kişiler adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturası iletilmediği takdirde kabul edilememektedir. 

 

Ürünün tarafımıza iadesinde oluşabilecek tüm masraflar (kargo ve banka transfer bedelleri dahil) alıcıya aittir. 

 

Satın almadan önce karşılıklı anlaşma ile kişiye özel olarak üretilmiş veya kişiselleştirilmiş ürünler, iade edilememektedir, ancak aynı ürün ile birebir değişimi mümkündür.

 

Sipariş teslim alndığında kontrol edilmeli, hasar tespit edilirse kargo firması ile gerekli tutanağın düzenlenmesi gerekmektedir.

İade edilecek ürünler; orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış, teslim alındığı şekilde koruma materyalleri ile güvenli bir halde tekrar paketlenerek geri gönderilmelidir. Geri gönderim esnasında kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir. 

İade koşullarının sağlanması halinde; tarafımızca gönderilen onay bilgisinden itibaren 5 iş günü içinde tutar tarafınıza geri ödenir.

İade koşullarının uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

İade & Değişim Sürecini başlatmak için  hello@lugogallery.com adresimize aşağıdaki bilgileri içeren bir e-posta yollayınız;

 - Sipariş numarası

 - Üye bilgileri

 - Cep telefonu

 - İadesi/değişimi istenen ürünün bilgisi (ve yerine gönderilmesi istenen ürünün bilgisi)

 - İade/değişim isteğinin nedeni

İade talebinizi aldığımıza dair tarafınıza dönüş yapacağız. Ardından iade edeceğiniz ürünü ambalajı ve faturası ile birlikte bize ulaştırmanızı rica edeceğiz. Ürünü incelememiz sonrası, iade/değişime uygun ise,

İade durumunda ödemenizi 14 gün içerisinde iade edeceğiz.

Değişim durumunda 10 iş günü içerisinde yeni ürününüzü kargolayacağız.

 

Değişim talebi durumunda, yeni talep ettiğiniz ürünün fiyatı iade etmek istediğiniz ürün fiyatından yüksek ise, fiyat farkı ödenmeden yeni ürün gönderilememektedir.

Contact
  • Black Instagram Icon
bottom of page